За нас - Суджоу Хало Pharmatech копродукции, ООД

за нас

хало Pharmatech

"Првата или најдобар", тоа е она што го правиме тука!

hezhao

нашата приказна

2006 година, тим од инженери започне својата кариера да ги брка сон: да се биде најдобар провајдер машини решение во фармацевтската индустрија. Денес, ние се комбинираат креативни идеи со водечките компании за технологија и да работат напорно кон него.

Нашиот тим

Most our engineers are young, working with passion, efficiency and energy. After devoting time and effort on each design, we find ourselves maturing along with technique improvement and development of personality.  With professionalism and endeavor for perfection,  we have strong confidence in the quality and reliability of our machinery.


WhatsApp Online Chat !