Makinë deblisteruese ETC-60N

Përshkrim i shkurtër:

MAKINË DEBLISTER GJYSMË AUTOMATIKE ETC-60N ●Hyrje: ETC-60N është një pajisje e patentuar e cila mund të nxjerrë me shpejtësi kapsulat, tabletat dhe të tjera nga paketimet me blister me anë të nxjerrjes.Kjo pajisje ka avantazhe të veçanta për shpejtësinë e saj të lartë, plotësinë e marrjes së pilulave dhe padëmshmërinë ndaj tabletave.Është një pajisje e zakonshme për marrjen e pilulave në treg.Për lloje të ndryshme të Pllakës Plastike të Aluminit (APB), ETC-60N është e pajisur me struktura të adaptueshme për t'u trajtuar lehtësisht.Krahasuar me Simi te tjera...


 • Min.Sasia e porosisë:1 copë
 • Koha e udhëheqjes:20 ditë pune
 • Porti:Shangai
 • Kushtet e pagesës:L/C,D/A,D/P,T/T
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  MAKINË DEBLISTER GJYSMË AUTOMATIKE ETJ-60N

  makinat

   

  ●Hyrje:

  ETC-60N është një pajisje e patentuar e cila mund të nxjerrë kapsula, tableta dhe të tjera me shpejtësi nga pako me blister me anë të nxjerrjes.Kjo pajisje ka avantazhe të veçanta për shpejtësinë e saj të lartë, plotësinë e marrjes së pilulave dhe padëmshmërinë ndaj tabletave.Është një pajisje e zakonshme për marrjen e pilulave në treg.Për lloje të ndryshme të Pllakës Plastike të Aluminit (APB), ETC-60N është e pajisur me struktura të adaptueshme për t'u trajtuar lehtësisht.Krahasuar me makineritë e tjera të ngjashme, seritë ETC janë makina më ideale për marrjen e pilulave për ndërmarrjet e mëdha të prodhimit të ilaçeve, veçanërisht për problemet e tyre të prodhimit të flluskave.

  ETC-60N është një makinë gjysmë automatike, që ushqehet me dorë dhe me shpejtësi maksimale të punës 60 copë/min.Është i aplikueshëm për pothuajse çdo lloj paketimi blister.

  ●Parimi i Punës

  ETC Deblistering Machine është një pajisje profesionale për t'i shtrydhur gjërat shpejt nga dërrasat plastike të aluminit.Përparësitë e tij përfshijnë shpejtësinë e lartë, fshirjen e plotë dhe ruajtjen e formës së pilulës.Aktualisht është një makineri për marrjen e pilulave të zakonshme në treg.ETC është e aplikueshme për flluska të ndryshme, të pajisura gjithashtu me një rregullator lehtësisht operativ.Këto veçori e bëjnë ETC Deblistering Machine pajisjen më ideale për marrjen e pilulave si një ndihmës i mirë për departamentet e prodhimit.

  ●Avantazh

  1.Me pamje të mirë, linja të qarta dhe dizajn humanizimi, i lehtë për t'u pastruar dhe përdorur.

  2.Me material të mirë prej çelik inox 304.Rolet janë bërë nga PU dhe TPR, të qëndrueshme dhe rezistente ndaj konsumit pa thërrime.Mund të mbrojë ilaçet nga ndotja dytësore.

  3. E pajisur mirë me një rezultat të mirë dhe jetëgjatësi të gjatë për përdorim.Kapsulat dhe tabletat merren plotësisht nga flluska pa asnjë dëmtim të tabletave.

  4.Dizajn i arsyeshëm dhe i detajuar.I gjithë procesi i projektimit është në këndin e përdorimit.Përdoret në mënyrë të sigurt, lehtë për t'u lëvizur dhe përshtatur për flluska me madhësi dhe rregullim të ndryshëm për të maksimizuar disponueshmërinë në prodhim.

  5. Ky produkt njihet mirë nga klientët perëndimorë, gjithashtu mori vlerësime të larta nga përdoruesit vendas me efektet e tij të mira, përmasat e vogla dhe vetitë fleksibël.Çmimi i tij është i mirë për sa i përket efektivitetit dhe cilësisë së lartë.

  ●parametri

  Specifikimet Teknike të Modelit Deblister

   

  Model

  ETC-60N

  ETC-60A

  ETC-120A

  ETC-120AL

  Efikasiteti

  60 copë/min

  60 copë/min

  120 copë/min

  120 copë/min

  Flluskë e aplikueshme

  Organizuar në linjë

  Ndonjë lloj

  Organizuar në linjë

  Organizuar në linjë

  Modaliteti

  Gjysmë-auto

  Gjysmë-auto

  Auto

  Auto

  Tensioni i punës

  220 V AC 50–60 HZ

  Vlerësimi i fuqisë

  25 W

  15 W

  35 W

  35 W

  Dimensionet

  180×270×360 mm

  450×340×410 mm

  420×365×445mm

  410*360*1250mm

  Pesha

  12 kg

  15 kg

  15 kg

  30 kg

  Furnizimi me ajër

  N/A

  4-6bar (0,4-0,6 Mpa)

  N/A

  N/A

  Konsumi i ajrit

  N/A

  0,008 m³/min

  N/A

  N/A

  ●Rast tipik

  Më shumë se 700 fabrika në Kinë po përdorin MAKINËN tonë DEBLISTER.

  )E@9H8YTBIHDLE$RAL)`V~D

  Për më shumë informacion, ju lutemi klikoni lidhjen më poshtë ku kemi ngarkuar videon përkatëse në Yu Tube

  https://youtu.be/Z5_eEJ9Xnpo


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Produkte të ngjashme

  +86 18862324087
  Viki
  WhatsApp Online Chat!