Makina e kampionimit në internet për peshimin e kapsulave/tabletit AS

Përshkrim i shkurtër:

Makina e kampionimit në internet për peshimin e kapsulave/tabletit AS Hyrje AS Kontrolluesi i peshës së kampionit të kapsulës/tabletit/granulës mund të përdoret për të inspektuar peshat e kapsulave, tabletave, granulave dhe ilaçeve të tjera të prodhimit të serisë. Ndihmon në monitorimin e gjendjes së procesit të prodhimit farmaceutik, regjistrimin e të dhënave të mostrës dhe alarmimi për anomalitë për të kontrolluar prodhimin në një mënyrë më efikase.Kjo makinë mund të lidhet me mbushësin tuaj të kapsulës.Do të marrë rastësisht disa mostra kapsulash për inspektim të peshës...


 • Min.Sasia e porosisë:1 copë
 • Koha e udhëheqjes:20 ditë pune
 • Porti:Shangai
 • Kushtet e pagesës:L/C,D/A,D/P,T/T
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  Makina e kampionimit në internet për peshimin e kapsulave/tabletit AS

  Prezantimi

  Kontrolluesi i peshës së kampionit AS kapsulë/tabletë/granule mund të përdoret për të inspektuar peshën e kapsulës, tabletës, granulës dhe ilaçeve të tjera të prodhimit në grup. Ndihmon në monitorimin e gjendjes së procesit të prodhimit farmaceutik, regjistrimin e të dhënave të mostrës dhe alarmimin për anomalitë për të kontrolluar prodhimin në një mënyrë më efikase.

  Kjo makinë mund të lidhet me mbushësin tuaj të kapsulës.Do të marrë rastësisht disa mostra kapsulash për inspektim të peshës.Nëse vlerat e peshës së këtyre mostrave janë jashtë kufijve, makina do të dërgonte një drejtim për të ndaluar mbushësin dhe për t'i dhënë një alarm operatorit.

  Të gjitha të dhënat do të regjistrohen dhe kategorizohen për analiza të mëtejshme.

   

  Parimi

  Porta ushqyese e AS Checkerigher është në gjendje të lidhet me portën e shkarkimit të mbushësit të kapsulës, makinës së kapsulës së butë, shtypësit të tabletave, makinës formuese dhe pajisjeve të tjera. Sipas kohës dhe sasisë së mostrës së paracaktuar, ai merr disa mostra nga grupi dhe peshon kthesat dhe printimet historia.Kur pesha është jashtë kufirit, AS Checkweigher sinjalizon operatorin dhe ndalon makinën prodhuese në bazë të ashpërsisë për të shmangur defektet nga prodhimi.

  AS Checkweigher ka avantazhet e: monitorimit të ndryshimeve të peshës së faturës duke marrë dhe testuar mostrën në mënyrë të përsëritur, duke punuar 24 orë në ditë, duke iu përgjigjur shpejt anomalive, të dhëna dixhitale autentike, të dhëna dixhitale për menaxhimin, ruajtjen, pyetjen ose vendndodhjen, integritetin e të dhënave etj. Efikasiteti i AS Checkerigher është shumë përtej kampionimit manual.

   

  Funksioni

  1. i lidhur me pajisjet për marrjen e pilulave; 24 orë mostra të shpeshta.

  2. Monitoroni vargjet e peshës; kthesat e peshave të pilulave.

  3. Printoni historinë e inspektimit; alarm për rezultate të papranueshme.

  4. Ndani defektet nga pilulat e pranueshme; ndaloni pajisjet e prodhimit të pilulave.

  5. Nivelet e autoritetit të sistemit; në përputhje me 21 CFR-11.

  6. Kërkesa dhe marrja e të dhënave; Të dhëna autentike dhe të plota.

   

  Foto

  AS (1)


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Produkte të ngjashme

  +86 18862324087
  Viki
  WhatsApp Online Chat!