Makinë Deblister Lloji Automatik me Shpejtësi të Lartë 120 copë/min ETC-120AL

Përshkrim i shkurtër:

Makinë Deblister Lloji Automatik me Shpejtësi të Lartë 120 copë/min ETC-120AL ●Hyrje: ETC-120AL është një pajisje e patentuar e cila mund të nxjerrë me shpejtësi kapsulat, tabletat dhe të tjera nga pako me blister me anë të nxjerrjes.Kjo pajisje ka avantazhe të veçanta për shpejtësinë e saj të lartë, plotësinë e marrjes së pilulave dhe padëmshmërinë ndaj tabletave.Është një pajisje e zakonshme për marrjen e pilulave në treg.Për lloje të ndryshme të Pllakës Plastike të Aluminit (APB), ETC-120AL është e pajisur me struktura të adaptueshme për të trajtuar lehtësisht...


 • Min.Sasia e porosisë:1 copë
 • Koha e udhëheqjes:20 ditë pune
 • Porti:Shangai
 • Kushtet e pagesës:L/C,D/A,D/P,T/T
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  Makinë Deblister Lloji Automatik me Shpejtësi të Lartë 120 copë/min ETC-120AL

  ●Hyrje:

  ETC-120AL është një pajisje e patentuar e cila mund të nxjerrë kapsula, tableta dhe të tjera me shpejtësi nga pako me blister me anë të nxjerrjes.Kjo pajisje ka avantazhe të veçanta për shpejtësinë e saj të lartë, plotësinë e marrjes së pilulave dhe padëmshmërinë ndaj tabletave.Është një pajisje e zakonshme për marrjen e pilulave në treg.Për lloje të ndryshme të Pllakës Plastike të Aluminit (APB), ETC-120AL është e pajisur me struktura të adaptueshme për tu trajtuar lehtësisht.Krahasuar me makineritë e tjera të ngjashme, seritë ETC janë makina më ideale për marrjen e pilulave për ndërmarrjet e mëdha të prodhimit të ilaçeve, veçanërisht për problemet e tyre të prodhimit të flluskave.

  ETC-120AL është një lloj më i madh, që ndan të njëjtën strukturë bazë me ETC-120A, i pajisur me një fuçi inox për ruajtjen e pilulave të ardhura nga procesi i deblisterimit.Ushqyer automatikisht me një shpejtësi maksimale pune 120 copë/min.Paketat e blisterave të grumbulluara në modulin e ushqimit duhet të jenë të sheshta dhe të lëmuara.

  ●Parimi i Punës

  ETC Deblistering Machine është një pajisje profesionale për t'i shtrydhur gjërat shpejt nga dërrasat plastike të aluminit.Përparësitë e tij përfshijnë shpejtësinë e lartë, fshirjen e plotë dhe ruajtjen e formës së pilulës.Aktualisht është një makineri për marrjen e pilulave të zakonshme në treg.ETC është e aplikueshme për flluska të ndryshme, të pajisura gjithashtu me një rregullator lehtësisht operativ.Këto veçori e bëjnë ETC Deblistering Machine pajisjen më ideale për marrjen e pilulave si një ndihmës i mirë për departamentet e prodhimit.

  ●Avantazh

  1. Me material të mirë prej çelik inox 304.Rolet janë bërë nga PU dhe TPR, të qëndrueshme dhe rezistente ndaj konsumit pa thërrime.Mund të mbrojë ilaçet nga ndotja dytësore.

  2. i pajisur në akull me një rezultat të mirë dhe jetëgjatësi të gjatë për përdorim.Kapsulat dhe tabletat merren plotësisht nga flluska pa asnjë dëmtim të tabletave.

  3. Ky produkt njihet mirë nga klientët perëndimorë, gjithashtu mori vlerësime të larta nga përdoruesit vendas me efektet e tij të mira, përmasat e vogla dhe vetitë fleksibël.Çmimi i tij është i mirë për sa i përket efektivitetit dhe cilësisë së lartë.

  ●Parametër

  Specifikimet Teknike të Modelit Deblister
  ETC-60N ETC-120A ETC-120AL
  Model Gjysmë-auto Auto Auto
  Efikasiteti 60 copë/min 120 copë/min 120 copë/min
  Gama e Aplikimit Të gjitha dërrasat alumini-plastike të kapsulave, pilulave ose karamele
  Pilula-Model Organizuar në linjë Organizuar në linjë Organizuar në linjë
  Kallëpe N/A N/A N/A
  Furnizimi me energji elektrike 220V AC50-60Hz 220V AC50-60Hz 220V AC50-60Hz
  Vlerësimi i fuqisë 15 W 25 W 35 W
  Furnizimi me ajër N/A N/A N/A
  Pesha 12 kg 15 kg 30 kg
  Dimensionet 180×270×360 mm 420×365×445mm 410*360*1250mm


  ●Rast tipik

  Më shumë se 700 fabrika në Kinë po përdorin MAKINËN tonë DEBLISTER.

  )E@9H8YTBIHDLE$RAL)`V~D


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Produkte të ngjashme

  +86 18862324087
  Viki
  WhatsApp Online Chat!