Ushqyes vakum Promovimi i llojit të rripit për kapsulë / tabletë

Përshkrim i shkurtër:

Ushqyes vakumi për promovimin e tipit të rripit për kapsula / tabletë Hyrje e produktit Ushqyes me vakum, i njohur gjithashtu si transportues vakum, është një lloj pajisjeje përcjellëse e tubacionit pa pluhur dhe hermetik me ndihmën e thithjes me vakum për të transferuar grimcat dhe materialet pluhur.Ai përdor diferencën e presionit të ajrit midis vakumit dhe hapësirës mjedisore për të formuar rrjedhën e gazit në tubacion dhe për të nxitur lëvizjen e materialeve pluhur në mënyrë që të përfundojë transmetimin e pluhurave. Vendi ynë prezanton adv...


 • Min.Sasia e porosisë:1 copë
 • Koha e udhëheqjes:20 ditë pune
 • Porti:Shangai
 • Kushtet e pagesës:L/C,D/A,D/P,T/T
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  Ushqyes vakum Promovimi i llojit të rripit për kapsulë / tabletë

  Prezantimi i produktit

  Furnizuesi i vakumit, i njohur gjithashtu si transportues vakum, është një lloj pajisje përcjellëse tubacioni pa pluhur dhe hermetik me ndihmën e thithjes së vakumit për të transferuar grimcat dhe materialet pluhur.Ai përdor diferencën e presionit të ajrit midis vakumit dhe hapësirës së mjedisit për të formuar rrjedhën e gazit në tubacion dhe për të nxitur lëvizjen e materialeve pluhur në mënyrë që të përfundojë transmetimin e pluhurave. Vendi ynë prezanton teknologjinë e avancuar të vakumit të huaj, pandërprerë konsumon, përmirëson pandërprerë , tani përdoret gjerësisht në industrinë kimike, industrinë farmaceutike, ushqimin, metalurgjinë, materialet e ndërtimit, bujqësinë dhe industritë e viseve dhe kështu me radhë çdo industri të lehtë, të rëndë.

   

  Foto

  未命名_meitu_2


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Produkte të ngjashme

  +86 18862324087
  Viki
  WhatsApp Online Chat!